Školení

Služby

Zkušení lektoři s dvacetiletou praxí v rozvědné a kontrarozvědné problematice vás zaškolí v osobní, personální i firemní bezpečnosti.

Školení bezpečnosti

Přijedeme k vám domů či do firmy a veškerou náplň školení uzpůsobíme vašim potřebám. Zaškolíme vás i vaše zaměstnance. Na přání zákazníka je možné absolvovat školení i pomocí videohovoru.

Ve firmách doporučujeme školení na IT a personální bezpečnost. Po absolvování školení bude zaměstnavatel schopen sám vybrat zaměstnance na základě jejich pracovní historie, hlídat lidský faktor při práci s informacemi i aktivy, udržet zabezpečenou síť a zabránit tak úniku dat, stejně tak jako ohlídat zabezpečení budovy samotné. Ve všech ohledech vyškolíme i zbytek Vašeho týmu.

Jedinci spíš užijí obranu proti sledování, osobní bezpečnost či zabezpečení místností a předmětů (snadno tak odhalíte, jestli jste neměli nechtěnou návštěvu v bytě či hotelovém pokoji). Rádi Vám předáme i bohaté zkušenosti v oboru získávání informací. Stejně tak Vás rádi naučíme, jak se bezpečně chovat při používání PC, internetu a mobilního telefonu.

Spolupráce

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 
Ozvěte se a probereme podrobnosti.