Pátrání po osobách

Detektivní služby

Ztratil se někdo, kdo je vám blízký a policie nebere jeho hledání dostatečně vážně? Utekl vám společník z firmy? Dlužník odmítá dostát svým závazkům a skrývá se? Ve vaší situaci vám pomůže profesionální pátrání po osobách.

Abychom co nejlépe vyhověli vašim záměrům, důkladně zhodnotíme vaší situaci ještě před samotným pátráním. Postupujeme rychle a bez zbytečných mezikroků. Pokud se ztratila vám blízká osoba, je nám jasné, že zbytečné zdržování, jaké je běžné u úředníků, je to poslední, co očekáváte.

Vyhledání cílové osoby budou mít na starostí zkušení detektivové

Vyškolení pracovníci do hledání zapojí jak své praktické zkušenosti, tak moderní technologie. V některých případech stačí vhodně zadat data do počítače a hledat ve správných databázích. Jindy je potřeba osobně navštěvovat vybraná místa a kontrolovat je po určitou dobu. Toto vše za vás vyřídíme – rychle, diskrétně a spolehlivě.

Pátrání po osobě oceníte nejen v krizové situaci

Tuto službu můžete využít i v méně napjatých situacích. Hledáte například spolužáka ze školy nebo dávného známého, na kterého nemáte kontakt? Utkvěl vám někdo v hlavě, ale nemáte ponětí, jak se s ním znovu spojit? I se základními údaji jsme schopní vypátrat cílovou osobu.

Spolupráce

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 
Ozvěte se a probereme podrobnosti.