Prokazování nevěry

Detektivní služby

Nejste si jistí věrností vaší přítelkyně či přítele, manželky či manžela? Máte podezření, že vás blízká osoba podvádí? Tráví vaše žena či muž nadmíru času mimo domov a věnuje se aktivitám, které ji/ho dříve nezajímaly? Pomůžeme vám. Další ze služeb, které se dlouhé roky věnujeme a máme s ní mnoho praktických zkušenosti, je prokazování nevěry.

Partnerská nevěra je bohužel velmi častý jev, který se však dá poměrně snadno prokázat. Prokázání nevěry je diskrétní a profesionální služba, během níž je cílová osoba sledována naším zkušeným pracovníkem. Ten používá moderní technologie, takže bude moci prokázat souhrn činností, které cílová osoba dělala ve vámi zvoleném časovém horizontu.

Budeme vám k dispozici nejen během sledování, ale i po něm

Využití služby prokázání nevěry je žádoucí nejen tehdy, máte-li podezření na nevěru, ale i z preventivních důvodů. Je méně známým faktem, že pokud má váš partner/ka nemanželské dítě, o kterém nevíte, pak v případě úmrtí partnera/ky má tento potomek stejná práva jako manželské děti. Sledování vám tak dá jistotu a umožní lépe nastavit vaše životní plány.

Stejně tak v rámci prevence zjistíme dostatek informací pro případ, že se vás partner/ka připravuje opustit a například koupil/a nemovitost.

Pokud se nevěra stane skutečností, budeme vám dále k dispozici. Máme bohaté zkušenosti jak s detektivními, tak i právními službami. Zajistíme vám rovné podmínky při majetkovém vypořádání nebo rozvodu. Můžete se na nás spolehnout. Dodáme dostatek důkazů a poskytneme i následný servis.

Jak probíhá prokázání nevěry?

Cílová osoba je diskrétně sledována proškoleným pracovníkem. Cílem je nashromáždit maximum důkazů, jestliže se nevěra prokáže. Připravíme pro vás foto, video a další dokumentaci.
Vše probíhá v absolutní tajnosti. Cílová osoba nebude vědět, že je sledována, kvůli čemuž by mohla změnit zvyky.

Jak poznat nevěru?

Nevěra je rozšířený celospolečenský problém. Postihuje vztahy ve všech fázích. Zvláště může uškodit u sezdaných partnerů, kteří spolu mají děti. Pokud si jeden z partnerů „připravuje půdu“ pro nový život, může to znamenat i závažné existenční problémy pro druhou stranu včetně dětí.

Jestliže máte podezření na nezvyklé chování ve vaší domácnosti nebo jinde, obraťte se na profesionála, který vám pomůže odhalit pravdu. I v případě, že je nevěra prokázána, získáte jistotu a budete si moci lépe uspořádat budoucí život.

Spolupráce

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 
Ozvěte se a probereme podrobnosti.