služby

Pátrání po osobách

Ztratil se někdo, kdo je vám blízký a policie nebere jeho hledání dostatečně vážně? Utekl vám společník z firmy? Dlužník odmítá dostát svým závazkům a skrývá se? Ve vaší situaci vám pomůže profesionální pátrání po osobách.

Abychom co nejlépe vyhověli vašim záměrům, důkladně zhodnotíme vaší situaci ještě před samotným pátráním. Postupujeme rychle a bez zbytečných mezikroků. Pokud se ztratila vám blízká osoba, je nám jasné, že zbytečné zdržování, jaké je běžné u úředníků, je to poslední, co očekáváte.

Vyhledání cílové osoby budou mít na starostí zkušení detektivové

Vyškolení pracovníci do hledání zapojí jak své praktické zkušenosti, tak moderní technologie. V některých případech stačí vhodně zadat data do počítače a hledat ve správných databázích. Jindy je potřeba osobně navštěvovat vybraná místa a kontrolovat je po určitou dobu. Toto vše za vás vyřídíme – rychle, diskrétně a spolehlivě.

Pátrání po osobě oceníte nejen v krizové situaci

Tuto službu můžete využít i v méně napjatých situacích. Hledáte například spolužáka ze školy nebo dávného známého, na kterého nemáte kontakt? Utkvěl vám někdo v hlavě, ale nemáte ponětí, jak se s ním znovu spojit? I se základními údaji jsme schopní vypátrat cílovou osobu.

služby

Prokazování nevěry

Nejste si jistí věrností vaší přítelkyně či přítele, manželky či manžela? Máte podezření, že vás blízká osoba podvádí? Tráví vaše žena či muž nadmíru času mimo domov a věnuje se aktivitám, které ji/ho dříve nezajímaly? Pomůžeme vám. Další ze služeb, které se dlouhé roky věnujeme a máme s ní mnoho praktických zkušenosti, je prokazování nevěry.

Partnerská nevěra je bohužel velmi častý jev, který se však dá poměrně snadno prokázat. Prokázání nevěry je diskrétní a profesionální služba, během níž je cílová osoba sledována naším zkušeným pracovníkem. Ten používá moderní technologie, takže bude moci prokázat souhrn činností, které cílová osoba dělala ve vámi zvoleném časovém horizontu.

Budeme vám k dispozici nejen během sledování, ale i po něm

Využití služby prokázání nevěry je žádoucí nejen tehdy, máte-li podezření na nevěru, ale i z preventivních důvodů. Je méně známým faktem, že pokud má váš partner/ka nemanželské dítě, o kterém nevíte, pak v případě úmrtí partnera/ky má tento potomek stejná práva jako manželské děti. Sledování vám tak dá jistotu a umožní lépe nastavit vaše životní plány.

Stejně tak v rámci prevence zjistíme dostatek informací pro případ, že se vás partner/ka připravuje opustit a například koupil/a nemovitost.

Pokud se nevěra stane skutečností, budeme vám dále k dispozici. Máme bohaté zkušenosti jak s detektivními, tak i právními službami. Zajistíme vám rovné podmínky při majetkovém vypořádání nebo rozvodu. Můžete se na nás spolehnout. Dodáme dostatek důkazů a poskytneme i následný servis.

Jak probíhá prokázání nevěry?

Cílová osoba je diskrétně sledována proškoleným pracovníkem. Cílem je nashromáždit maximum důkazů, jestliže se nevěra prokáže. Připravíme pro vás foto, video a další dokumentaci.
Vše probíhá v absolutní tajnosti. Cílová osoba nebude vědět, že je sledována, kvůli čemuž by mohla změnit zvyky.

Jak poznat nevěru?

Nevěra je rozšířený celospolečenský problém. Postihuje vztahy ve všech fázích. Zvláště může uškodit u sezdaných partnerů, kteří spolu mají děti. Pokud si jeden z partnerů „připravuje půdu“ pro nový život, může to znamenat i závažné existenční problémy pro druhou stranu včetně dětí.

Jestliže máte podezření na nezvyklé chování ve vaší domácnosti nebo jinde, obraťte se na profesionála, který vám pomůže odhalit pravdu. I v případě, že je nevěra prokázána, získáte jistotu a budete si moci lépe uspořádat budoucí život.

služby

Prověřování nemovitostí

Prověříme subjekty, zajistíme znalecké posudky a právní pomoc, doporučíme vám strategii, kterou je vhodné použít při kontaktu s majitelem

Pátrání po pachatelích trestných činů

Zajistíme veškeré zločince, zloděje a podvodníky

Pátrání po minulosti osob

Seženeme informace o komkoliv, ať jde o prodejce bytu či novou lásku vaší ratolesti

Pátrání po dlužnících a jejich majetku

Najdeme vaše dlužníky, zanalyzujeme jejich finanční situaci a vymůžeme váš dluh zpátky

Pátrání po ztracených vozidlech a odcizených předmětech

Dohledáme věci jakýchkoliv tvarů i velikostí, v rámci prevence nabízíme i speciální sledování předmětů pomocí GPS

Pořizování důkazů a průkazního materiálu k soudu

S našimi detektivy a následně i právníky máte šanci obstát v jakékoliv kauze

Kontrola zaměstnanců v pracovní neschopnosti

Nenavštěvujeme jen trvalé bydliště, zjistíme, jak váš zaměstnanec tráví placenou neschopnost

Nasazení agenta do kolektivu

Našeho agenta infiltrujeme do kolektivu. Agent splyne se skupinou, a dokáže tak obstarat ty nejdůvěrnější informace či data.

Odhalíme

Šikanu – vaší ratolesti se poslední dobou nechce chodit do školy?

Užívání drog – někdo z rodiny či zaměstnanců užívá zakázané látky?

Nekalé praktiky konkurence - nevíte co na vás váš rival chystá?

Únik informací – osoba z vašeho okolí neumí držet jazyk za zuby?

Zda jste obětí sledování - máte poslední dobou pocit, že i stěny mají oči?

Nejen na tyto otázky Vám dokáží naši detektivové odpovědět. Samo sebou se vší diskrétností!

Spolupráce

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 
Ozvěte se a probereme podrobnosti.