Ochrana proti odposlechu

Odposlechy

Základní – detekce nejpoužívanějších aktivních odposlechových zařízení – tento způsob je velice rychlý a efektivní u zákazníka, který nepředpokládá, že by byl vystaven složitějším odposlechovým technologiím

Celková – detekce aktivních i deaktivních odposlechových zařízení včetně prohlídky místnosti termokamerou – vysoce účinná metoda, odhalí i sofistikované typy zařízení

Pravidelná – v pravidelných časových intervalech je místnost vystavena všem typům prohlídek, včetně vystěhování místnosti i detailní prohlídky nábytku a plošných spojů.

Analyzovat umíme například: linkové, dlouhovlnné, infračervené, analogové i digitální odposlechy, šifrovaná zařízení, odposlechy zneužívající veřejné sítě, upravené GSM telefony, nelegální přístup do sítí LAN i zařízení určená pro speciální nasazení. To vše jak v aktivním tak v neaktivním stavu.

Naše prohlídky zaručují nejvyšší diskrétnost, firemní vozidla nemáme označená, značná část analýzy pak probíhá mimo prostory samotné.

Pokud si myslíte, že nejlepší obranou je útok, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme instalaci kvalitní odposlechové techniky i moderních skrytých kamer.

Spolupráce

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 
Ozvěte se a probereme podrobnosti.