Ochrana osob – bodyguarding

Bezpečnost

S naší ochrankou si můžete naplno vychutnat pocit bezpečí. Muži jsou pravidelně testování ve fyzické zdatnosti i psychické odolnosti. Díky dlouholeté praxi dokáži ochránit nejen jedince, ale celou skupinu lidí. Neomezují je hranice republiky, služby poskytují nonstop, a to jak jednorázově, tak dlouhodobě.

Ochrana osob a VIP osobností – naplánujeme vám bezpečnou trasu i celý pobyt. Veškerá místa, která se chystáte navštívit předem prověříme, v případě jejich nízké bezpečnosti vybereme vhodnou alternativu. Zhodnotíme bezpečnost vašeho domu či prostor vybraných pro pracovní schůzku a připravíme plán pro nejvyšší zabezpečení těchto míst. Nad hlídanou osobou udržíme nepřetržitý dohled bez narušení jakéhokoliv komfortu.

Zajištění kulturních a společenských akcí – zajistíme bezpečný chod jakékoliv společenské akce s pomocí ozbrojených profesionálů, k dispozici máme i školené psovody.

VIP přeprava – zajistíme komfortní přepravu luxusním vozidlem za doprovodu ozbrojených agentů. Bezpečné cestování vám zajistíme nejen po Čechách, ale po celém světě.

Spolupráce

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 
Ozvěte se a probereme podrobnosti.