Bezpečnost objektů

Bezpečnost

Všichni naši strážní jsou vysoce kvalifikovaní a zdatní. Výborně řeší krizové situace, ať jde o zajištění pachatele, místa činu či o první pomoc. Samozřejmostí je jejich profesionální a vstřícné chování k zákazníkovi a znalost právního minima.

Jejich aktivitu můžete sledovat pomocí speciálního softwaru, do kterého se pravidelně hlásí.
Služeb můžete využívat dlouhodobě a nebo si objednat samostatný výjezd.

Ke zvýšení bezpečnosti nabízíme školené psovody s hlídacími psy.
Spolupracujeme s významnými chovnými stanicemi v České republice (Holubí dům, Janovský dvůr, apod.) Naši psi jsou cvičeni převážně pro potřeby ozbrojených složek, jejich výcvik je zaměřen zejména na pachové práce a obranu.

V případě pyrotechnického nebezpečí úzce spolupracujeme s profesionály z firmy Destrux.cz, kteří nabízí služby zaměřené na celou oblast výbušnin a pyrotechniky – od vědy a výzkumu, školení, provádění trhacích prací a pyrotechnických asanací v tuzemsku i zahraničí až po výcvik psů pro detekci mj. právě výbušnin.

Kromě standardního hlídání objektu nabízíme také tyto služby:

Bezpečnostní audity objektů – zanalyzujeme bezpečnostní situaci vaší firmy a rizikovost uchovávání aktiv, podle výsledků pátrání vám na míru vypracujeme plán bezpečnostních opatření, včetně zpracování bezpečnostních dokumentací (provozní řády atp.). To vše bez jakýchkoliv omezení provozu.

Penetrační test – cvičně vnikneme do vámi zvoleného objektu a odhalíme tak slabé stánky v jeho zabezpečení.

Sledování objektu – na vámi zvolený objekt nainstalujeme kameru, která vám umožní v reálném čase místo sledovat, při každém zaznamenaném pohybu vám na mobilní telefon odešle fotografii a v případě nebezpečí spustí i alarm.

Spolupráce

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 
Ozvěte se a probereme podrobnosti.