×

Školení

Školení

Zkušení lektoři s dvacetiletou praxí v rozvědné a kontrarozvědné problematice vás zaškolí v osobní, personální i firemní bezpečnosti.

Přijedeme k vám domů či do firmy a veškerou náplň školení uzpůsobíme vašim potřebám. Zaškolíme vás i vaše zaměstnance. Na přání zákazníka je možné absolvovat školení i pomocí videohovoru.

Ve firmách doporučujeme školení na IT a personální bezpečnost. Po absolvování školení bude zaměstnavatel schopen sám vybrat zaměstnance na základě jejich pracovní historie, hlídat lidský faktor při práci s informacemi i aktivy, udržet zabezpečenou síť a zabránit tak úniku dat, stejně tak jako ohlídat zabezpečení budovy samotné. Ve všech ohledech vyškolíme i zbytek Vašeho týmu.

Jedinci spíš užijí obranu proti sledování, osobní bezpečnost či zabezpečení místností a předmětů (snadno tak odhalíte, jestli jste neměli nechtěnou návštěvu v bytě či hotelovém pokoji). Rádi Vám předáme i bohaté zkušenosti v oboru získávání informací. Stejně tak Vás rádi naučíme, jak se bezpečně chovat při používání PC, internetu a mobilního telefonu.

Výcvik a výchova psů

Psa chováme proto aby nám byl parťákem a zároveň i užitečný.

Nezáleží na tom, zda ze svého psa chcete mazlíčka, obranáře, lovce, záchranáře či hledače. Aby mohl plnit jakoukoliv funkci, musíte mu dopřát adekvátní výchovu a výcvik.

A přesně to vám můžeme nabídnout. Mezi naše služby patří základní výchova psa. Pokud je váš mazlíček neposlušný a už si s ním nevíte rady, obraťte se na nás. Naučíme vás spolu vycházet, zanalyzujeme problém a upozorníme na chyby ve výchově. Pokud vám nestačí běžná výchova, můžeme vašemu pejskovi dopřát odborný výcvik. Naučíme ho být lovcem, záchranářem nebo slídičem. Čím jen si budete přát. A uvidíte, že ho výcvik bude nesmírně bavit. I psi se učí rádi!

Již vycvičení odchovanci nás reprezentují například ve službách Egypta, Libye, Panamy, Venezuely nebo Bolívie.