×

Bezpečnost

Potřebujete obstarat bezpečí sobě, domácnosti či snad celé firmě? Pomohou vám statní bodyguardi se cvičenými psy, šikovní IT technici a v neposlední řadě moderní zabezpečovací technika. S námi se bát nemusíte!

Více informací

Detektivní služby

Odhalíme každou nevěru či podvodnou machinaci. Najdeme vám ztracené auto i dítě. Potřebujete-li někoho usvědčit, dohledáme vám důkazy. V okamžiku najdeme ty, kteří vás sledují. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí.

Více informací

Odposlechy

Díky našim komplexním službám budete mít jistotu, že se jediné vaše slovo nedostane k nepovolaným uším. Odhalíme veškerá odposlouchávací zařízení ve vozidle, autě či kanceláři a zajistíme Vám kvalitní šifrované hovory.

Více informací

Úklidové služby

Úklid provedeme u vás doma, ve vaší firmě a jejím blízkém okolí i v sále po společenské akci. Čas, rozsah i pravidelnost přizpůsobíme Vašemu přání. Při každém úklidu dbáme na dodržování ekologických norem i ochranu osobních údajů.

Více informací

O nás

Na společnost Innoxius se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem na bezpečnostní či detektivní práce. Mnohaleté profesní zkušenosti všech členů týmu Vám zajistí precizní práci s jednoznačným důrazem na ochranu informací a citlivých dat. Právě profesionalita, diskrétnost a spolehlivost jsou naší nejlepší reklamou.

Veškeré služby jsou Vám k dispozici 24 hodin denně a celosvětově. Těšit se mužete nejen na kvalitní služby, ale i na individuální přístup a milý úsměv o jehož kvalitu nám pečuje DH Centrum.

K nejvyužívanějším službám patří:

  • Bodyguarding a ostraha
  • Odposlech a ochrana proti němu
  • IT a personální bezpečnost
  • Detektivní služby včetně sledování
  • Úklid a vyklízení prostor

Ve všech oborech jsme ale samosebou schopni vytvořit specifickou nabídku nebo na míru šité školení.

V rámci celé své působnosti důsledně dodržujeme veškerá pravidla enviromentální politiky. Jsme držitelem certifikátu  ISO 14001 : 2004

Veškeré naše služby jsou v souladu s právním systémem České republiky.

Kde nás najdete